Jdi na obsah Jdi na menu
 


Avril Ramona Lavigne - Životopis

Možná žádná,ale rozhodně né obyčejná to je Avril Ramona Lavigne.

Je zpěvačka,textařka,osobnost a rebelka..

Je vždy plná energie a nikdy jí nebavilo jen nečinně posedávat na školní lavici vždycky chtěla být středem pozornosti!.Než se Avril proslavila znal jí samozřejmě málokdo.Vyrůstala v Německu Napanee.

Nejdůležitější lidi v jejím životě je Táta John,Máma Judy,brácha Matt a sestra Michelle ..Napanee  je sice malé městečko,ale vyrostl tu obrovský hudební talent.Jako malá zpívala v kostelním sboru a hrála country hudbu na několik festivalech..V 10ti letech dostala kytaru a ve 12ti letech napsala svoji první píseň.v 16ti letech se odstěhovala do New yorku a zkusit tam štěstí!:) a hned se objevil hledač talentů "L.A" Reid a smlouva Arista records byla na stole.Avrilka tedy začala pracovat na debutu.

Lidí kolem ní bylo spousta,ale z natočených písní neměla ten správný pocit  a tak jí řekli,že seženou dobré lidi,kteří jí napíši skvělý texty.A tohle opravdu napružilo,však chtěla dělat svoji hudbu a pak podle sebe reprezentovat.Proto odjela do Los Angeles  tady potkala Clif Magnessa a řekla si "super našla jsem toho správnýho člověka!" Clif měl pro Avril pochopení a do ničeho ji netlačil,chtěl, aby byla sama sebou.Uzavřela zde tedy jeho smlouvu a natočila první album Let go! V roce 2002.

......jpg